
Drentse schop dul 35 mm extra geharde snede
- Koop 5 voor €19,55 per stuk en bespaar 15%
De Drentse schop is geschikt is voor het scheppen van zand of grind en het afsteken van randen. Dit model heeft een dul van 35 mm en is extra gehard. Verkrijgbaar in 3 maten en met diverse soorten stelen.
- Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
- Niet goed? Geld terug
- 30 dagen bedenktijd
- Ook achteraf betalen via Billink
- Meer informatie? Neem contact op over dit product
- Toevoegen aan vergelijking
De Drentse schop, ook wel Drentse bats genoemd, is geschikt is voor het scheppen van los materiaal zoals zand of grind. Omdat het Drentse model vlakke randen heeft, is de schop ook geschikt om randen af te steken. Dit maakt de Drentse schop multifunctioneel en erg populair.
Dul: 35 mm
Type: zandschop (bats) met vlakke rand (Drents model) met extra geharde snede
Steel: half gebogen steel, damp gebogen (dg)
Een hogere dulstand betekent dat de steel schuiner staat ten opzichte van de schop. Voor scheppen is een hoge dul (55/65 mm) beter en voor spitten een lage dul (20/35 mm). Bekijk de verschillende dulstanden.
*dg = damp gebogen. Deze stelen zijn in lijn met de houtnerven gebogen en zijn hierdoor extra sterk.
Merk | A.Streuding - |
Artikelcode | 10722 |
SKU | FID-000 |
EAN | 8711946528207 |
average of 0 review(s)
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review